Eflatun

Eflatun

Kadromuz
Şimdi Ara
Görüntüleme (139)
Danışan (0)

Hakkımızda

Bütün güzel hikayelerde, en unutulmaz anlarda sağlık her zaman bizimledir. Sağlığın olmadığı hiçbir anın keyifle geçmesi düşünülemez.

Sağlıklı yaşam hayatın her döneminde önemlidir. Ancak günümüzün hayat standartları, modern dünyanın bize getirileri sağlıklı yaşamın önemini daha da öne çıkarıyor.

Günlük hayatın koşturmacası içinde ailemizde, sosyal hayatımızda ve iş yaşamımızdaki çeşitli sorunlar bizleri psikolojik olarak etkileyebiliyor. Bunun sıra hareketsiz yaşam ve düzensiz beslenme de kilo kontrolündeki zorlukları artırırken, bedensel kabiliyetlerimizi kısıtlayarak hayat konforumuzu önemli ölçüde azaltıyor.

Evet, yaşadığınız tüm bu ruhsal ve bedensel sorunlara kombine sağlık çözümleri üreten Eflatun SYM, bilimin ışığında sosyal ve etik değerlerden ödün vermeksizin insan hayatına dokunma misyonuyla sağlıklı yarınlara kapı açıyor.

Alanında uzman ekibi ve multidisipliner anlayışı bir araya getiren Eflatun SYM; Psikolojik Danışmanlık, Diyetetik ve Beslenme, Fizyoterapi uygulamalarıyla sizleri sağlıklı yaşama davet ediyor.

Eflatun’a gelin, kendinize sağlıklı bir yaşam armağan edin. Hayatınıza eşlik eden mutlu anlarınıza sağlıkla değer katın.


Videolar

Fotoğraflar

Kadromuz

Makaleler