Scıo Terapi

SCIO Terapi Nedir?

SCIO Kuantum Biofeedback, vücuttaki stresi algılayıp, ortadan kaldırmak için vücuda sağlıklı dalgalar gönderen, bilgisayar enerjili bir cihazdır. Hayatı keyifle yaşamayı engelleyen tüm tıkanıklıkları siler ve vücudun enerji seviyelerinin dengelenmesine yardımcı olur.

SCIO’nun Faydaları Nelerdir?

SCIO, vücudun elektromanyetik formdaki biyolojik, psikolojik ve tıbbi öğelerin ince tepkilerini ölçmek için kalibre edilmiştir. En erken hastalık belirtilerini ve vücuttaki sıkıntıları belirleyen SCIO herhangi bir klinik hastalığı teşhis etmez. SCIO size duygusal ve zihinsel stresler, beslenme ihtiyaçları, toksinler, gıda duyarlılıkları, sindirim ve eleme ihtiyaçları gibi ince enerjilere özgü bilgiler sunar. SCIO ile ulaşılan değerler % 85’lik bir olasılığı temsil etmektedir.

SCIO seansından en iyi şekilde faydalanabilmek için, kişinin önerilen yaşam tarzı değişikliklerini uygulamaya hazır olması gerekir. SCIO terapisinin hiçbir yan etkisi yoktur.

Vücut ve zihin dengesini düzeltir.

Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Stresi azaltır ve derin bir rahatlama sağlar.

Enerji seviyelerini artırır.

Olumlu düşünmeyi teşvik eder.

Hastalıkların iyileşmesini destekler.

Koordinasyon ve konsantrasyonu arttırır.

SCIO Hangi Rahatsızlıklara Fayda Sağlar?

Kronik Stres ve Yorgunluk

Kas ve Sırt Ağrısı gibi bölgesel ağrılar

Obezite ve Kilo Problemleri

Sindirim Problemleri

Fiziksel Yaralanmalar

Hipertansiyon

Baş Ağrısı ve Migren

Bağımlılıklar

Yetersiz Beslenme ve Yeme Bozuklukları

Enfeksiyonlar ve Enflamasyonlar

Romatoid Artrit

Bağışıklık Bozuklukları

Depresyon Uykusuzluk ve Anksiyete

SCIO Detoks Sürecine Nasıl Yardımcı Olabilir?

SCIO, vücudun sağlık için enerjik bir denge kurmasına yardımcı olan yaklaşık 50 farklı düzeltici enerjiyi iletme kabiliyetine sahiptir. Bu süreç, enerji akışının yerini belirlemek, negatif olanı engellemek, tüm fiziksel, zihinsel ve duygusal dengesizlikleri tespit etmek, onarım süreçlerini başlatmak ve alerjileri hafifletmenin yanı sıra beslenme eksikliklerini de tespit eder. Böylece hem fiziksel hem zihinsel detoksifikasyon gerçekleşebilir.

Detoksifikasyon ve İyileşme süreci, doğru reaksiyonları başlatacak küçük uyaranlarla, içten başlayarak önemli değişikliklerle sonuçlanabilir.

Scıo Terapideki Terapistler
İlgili Terapistler

Terapi